Kontakt/współpraca

Bardzo chętnie nawiążę współpracę z wydawnictwami, księgarniami bądź autorami. Mogę być również zainteresowana objęciem patronatu nad książką.
Zawsze piszę recenzje zgodne z moją rzeczywistą opinią. Uwaga: nie będę recenzować, ani odsyłać książek, które zostaną do mnie wysłane bez mojej wiedzy lub zgody.

Czytam głównie literaturę młodzieżową, a najchętniej fantasy, Paranormal Romance, Young Adult i kryminały, lecz jestem otwarta na propozycje. Jednak recenzuję tylko te książki, które mnie interesują.

Czytam wyłącznie książki papierowe. Niestety e-booki przyprawiają mnie o migreny, a słuchanie audiobooków również nie jest dla mnie.

W zależności od ilości obowiązków, książkę mogę przeczytać w kilka godzin, lub w kilka dni. Z tego powodu egzemplarz recenzencki mogłabym przeczytać w czasie do dwóch lub trzech tygodni. Jednak najlepiej byłoby wcześniej ustalić ilość dostępnego mi czasu na zapoznanie się z danym tytułem.

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą ze mną, proszę napisać na e-mail: ksiazki.mitchelii@gmail.com

Można mnie również znaleźć na:
Lubimy Czytać jako Mitchelia
Google+ jako Mitchelia Vitamo
Facebook jako Książki.Mitchelii 
Instagram jako donia_a0422Zaufali mi:

Wydawnictwo Sine Qua Non

Wydawnictwo Otwarte


Wydawnictwo Feeria Young


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie mi bardzo miło, gdy skomentujesz, podzielisz się ze mną swoją opinią dotyczącą danego postu. Lecz proszę, nie obrażaj nikogo :)